طراحی سایت ارزان | طراحی سایت رایگان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت یکی از خدمات پیچیده ای است که به علت تنوع ساختار و شیوه های مختلف آن،بازه تعرفه قیمتی فوق العاده گسترده ای دارد و می توان گفت از آن دسته خدماتی است که قیمت مشخصی برای آن وجود ندارد.با این مقاله همراه باشید تا با مفهوم شعارهایی مثل طراحی سایت ارزان یا طراحی سایت رایگان آشنا شوید.

به این ضرب المثل توجه کنید :

طراحی سایت ارزان : هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست

مطمئنا هیچ طراح سایتی حاضر نیست خدمتی را که ارزش آن ۵ میلیون تومان است با ۱ میلیون تومان انجام دهد،مگر آن که ضعفی در کار او وجود داشته باشد.بنابراین هرگاه با شعارهایی شبیه طراحی سایت رایگان ، طراحی سایت ارزان و … مواجه شدید بجای آن که زود باور کنید،ابتدا در مورد ارائه دهنده خدمات و نمونه کارهای قبلی او تحقیق کنید تا از کم و کیف سبک و شیوه او باخبر شوید.

این شعارها بیشتر جنبه تبلیغ و جلب توجه دارند و در حقیقت در باغ سبز به شما نشان می دهند.

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت رایگان

بعنوان مثال یکی از آگهی هایی که ادعای طراحی سایت رایگان داشت،پس از بررسی مشخص شد بابت طراحی اولیه مبلغی درخواست نمی کنند به شرطی که پشتیبانی سایت را به شخص طراح بسپارید که در این صورت ماهیانه مبلغی را باید بای مدیریت سایت پرداخت کنید که در نهایت چیزی فراتر از هزینه طراحی اولیه را پرداخت خواهید کرد.

روشهای طراحی سایت ارزان

برای طراحی سایت ارزان روشهای مختلفی از قبیل استفاده از سایت سازهای آماده مثل وردپرس ، جوملا و … وجود دارد.

وردپرس یکی از ابزارها یا بعبارت دیگر cms های آماده پر استفاده در فضای وب است که می توانید به وسیله آن با هزینه ای خیلی پایین تر از طراحی cms اختصاصی صاحب سایت با کیفیت شوید.اما قبل از آغاز کار باید جنبه های مختلف استفاده از این ابزارهای آماده ، نقاط ضعف و قوت و امکان سنجی رفع تمامی نیازهای خود توسط آن را بررسی کنید . وردپرس منبعی وسیع از پلاگین های رایگان را در اختیار شما قرار می دهد که در طول زمان سایت داری ، بسیار کارامد خواهد بود و هزینه های مدیریت سایت شما را به حداقل می رساند ؛ هزینه هایی که برای یک سایت با cms اختصاصی شاید چند برابر باشد.

اگر به تصویر بالا خوب دقت کنید متوجه می شوید که دستیابی به نتیجه مطلوب به سه عامل بستگی دارد :

  • هزینه
  • کیفیت
  • سرعت (یا مدت زمان پیاده سازی)

طراحی سایت ارزان | راهکار ما

فصل نوین یکی از مجموعه هایی است که در تلاش است تا ضمن حفظ کیفیت مناسب خدمت ارائه شده،هزینه های مشتریان را به حداقل برساند.
شیوه کار ما به این صورت است که در ابتدا سایت را بر پایه وردپرس پیاده سازی می کنیم.
سپس بر اساس نیازهای اختصاصی مشتریان ، شخصی سازی های لازم را بر روی سایت انجام داده و نتیجه نهایی را با هزینه و مدت زمانی به مراتب پایین تر از cms اختصاصی تحویل می دهیم.

برای کسب مشاوره رایگان قبل از سفارش کار، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: 09364802985

آدرس ایمیل: faslenovin.com [AT] gmail.com
اینستاگرام: faslenovin
تلگرام: faslenovincom

گذاشتن یک دیدگاه